بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

صفحه : 1
 

Active@ KillDisk Pro Suite v5.5

Active KillDisk نرم افزاری قدرتمند است و این امکان را برای شما فراهم می کند تا تمامی اطلاعات (دیتا) موجود در هارد دیسک و یا فلاپی را به طور کامل حذف کنید و این پاکسازی را به گونه ای انجام دهید که در آینده احتمال بازیابی مجدد فایل و فولدرهای پاک شده توسط هیچ نرم افزار بازیابی اطلاعات (ریکاوری) وجود نداشته باشد. در واقع Active KillDisk ابزاری برای پاک کردن و تمیزسازی هارد و پارتیشن هاست که توسط آن خواهید توانست فایل های خود را به صورت کاملاً مطمئن حذف نمایید.

Size : 137 MB

 

Paragon Disk Wiper v11.10 Personal

اگر اطلاعات حیاتی و مهم خود را با استفاده از عملکرد استاندارد حذف کردن ویندوز، از روی هارد دیسک خود پاک کنید، بازیابی آنها کاری بسیار ساده می باشد. اگر می خواهید مطمئن باشید که کسی نمی تواند به اطلاعات پاک شده شده شما دسترسی داشته باشد می توانید از نرم افزار Disk Wiper استفاده کنید. این نرم افزار با استفاده از الگوریتم های پیشرفته ، فایل های شما را به صورت دائمی و غیر قابل بازیابی، پاک می کند. Disk Wiper همچنین می تواند کل یک هارد دیسک، یک پارتیشن مجزا یا تنها فضاهای خالی را پاک سازی کند.
امکانات نرم افزار Disk Wiper :
- عملیات جامع و فراگیر پاک سازی شامل پاک سازی هارد دیسک ها یا پارتیشن های مستقل.
- الگوریتم های قدرتمند و جدید برای پاک سازی غیر قابل بازگشت تمامی اطلاعات با سطح امنیتی بالا.
- گزینه های فراوان برای دستکاری و ساخت الگوریتم شخصی : شما می توانید 4 الگوی پاک سازی را بسازید.
- پشتیبانی از هر نوع هارد دیسک یا درایو حافظه فلش : پشتیبانی از هارد دیسک های IDE، SATA ، SCSI و GPT-Formatter، USB 1.0، USB 2.0 . USB 3.0.

دانلود نسخه 32 بیت
دانلود سخه 64 بیت

Size : 86.1 MB


صفحه : 1    |   

 

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved