بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

صفحه : 1
 

CryptCD v5.0

با استفاده از اين برنامه مي توانيدب ر روي يک CD پسورد بگذاريد. اطلاعات درون CD کد مي شوند و تا زمان وارد کردن پسورد نمي توان به آنها دسترسي پيدا کرد. بعد از خارج شدن از CD نيز اطلاعاتي که از حالت کد خارج شده و مشاهده شده اند از داخل فولدر Temp ويندوز پاک مي شوند.
از اين برنامه مي توان براي پسورد گذاشتن بر روي CDهايي با اطلاعات شخصي استفاده کرد. نکته: اين برنامه را حتما در درايو C و همان مسير پيشفرض برنامه نصب کنيد.Installer برنامه به دليل اشکال در طراحي بعد از نصب بسته نمي شود و بايد آن را End Task کنيد. اين نسخه يعني Forensic بهترين نسخه برنامه مي باشد. خود اين برنامه و مشابه آن به زحمت در اينترنت پيدا مي شود.

Size : 2.04 MB

 

IsoBuster Pro v3.0

در گاهی مواقع به علت استفاده بیش از حد یك سی دی یا دی وی دی برخی از فایلهای آن غیر قابل كپی می باشد و در هنگام كپی كردن در ویندوز با پیغام خطا روبرو میشوید.با این نرم افزار علاوه بر بازگردانی اطلاعات آسیب دیده میتوانید از دست قفل های حجمی و کارکتری نیز در امان باشید وبه راحتی آنها را رایت کنید. قابلیت بسیار خوبی که به این ورژن نرم افزار اضافه شده پشتیبانی از dvd و به طور کلی CD , DVD , BD, HD DVD می باشد.

Size : 4.02 MB

 

Copy Protect v1.0.0

Copy Protect با بهره گیری از تکنولوژی حمایت از کپی از فایل های مدیایی شما، مستندات و ... در برابر تهدیدات و سرقت های احتمالی از طریق کپی، پشتیبانی می کند. سرقت فایل های صوتی و تصویری یکی از بزرگترین مشکلاتی است که سالانه به صنعت فیلم و موزیک ضررهای چند میلیونی وارد می کند اما امروز راه حل چنین مشکل بزرگی در دست است. از طریق Copy Protect شما می توانید مانع از کپی های غیر قانونی و تخریب فایل های صوتی و تصویری تان شوید و آن ها را به برنامه های copy protected تبدیل کنید. به علاوه شما می توانید به شیوه ای کاملاً امن برنامه های copy protected را بر روی دیسک ذخیره نمایید و بدون هیچ گونه ترسی نسبت به سرقت رفتن آن، می توانید فایل های خود را پخش کنید .

Size : 23.2 MB


صفحه : 1    |   

 

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved