بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

صفحه : 1
 

Adobe Shockwave Player v12.0

بخش عمده ای از مدیاهایی که در اینترنت در دسترس شما قرار دارند برای نمایش بر روی مرورگر شما به پلاگین مرورگر Flash Player یا Shockwave Player نیاز دارند. این نرم افزار به شما امکان اجرای کلیپ های فلش در محیط ویندوز و همچنین مرورگرهای اینترنتی مختلف را می دهد. بدین ترتیب می توانید انواع کلیپ های فلش را در محیط ویندوز به سادگی اجرا کنید و همچنین سایت هایی که در آن ها از این عنصر استفاده شده را به صورت کامل مشاهده نمایید. این دو نرم افزار اگرچه هر دو ساخت کمپانی ادوبی می باشد، اما هدف از تولید آن ها متفاوت بوده است.
نرم افزار Shockwave Player زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به تبادل عملکرد بین طراح و کاربر باشد مانند انجام بازی یا ساخت فیلم آموزشی (demo) و مواردی از این دست. در این حال دیگر امکان استفاده از Flash Player نبوده و باید حتما Shockwave Player بر روی سیستم شما نصب باشد.

Size : 15 MB

 

Adobe Flash Player v11.1.102.62

با نصب این پلاگین که محصول شرکت معروف و بزرگ Adobe میباشد میتوانید فایلهای swf را در مرورگر خود مشاهده و از تماشای کلیپ های فلش  لذت ببرید . البته با توجه به گسترش روز افزون فایلهای فلش در سایتها و فضای مجازی میتوان گفت نصب این پلاگین بر روی مرورگر یک امر تقریبا ضروری است .

دانلود نسخه 64 بیت برای مرورگر Internet Explorer
دانلود نسخه 32 بیت برای مرورگر Internet Explorer
دانلود نسخه 64 بیت برای دیگر مرورگر ها
دانلود نسخه 32 بیت برای دیگر مرورگر ها

Size : 7.83 MB
          3.62 MB
          7.74 MB
          3.59 MB


صفحه : 1    |   

 

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved