بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

صفحه : 1 - 2
 

Adobe Reader X v10.1.3

Adobe Acrobat Reader ابزار رایگانی است كه به كاربران فقط امكان باز كردن و مشاهده فایل های PDF را می دهد، و از ایجاد و تولید فایل های PDF معذور می باشد! محیط كاربری این نرم افزار به صورتی ساده و در عین حال پیشرفته طراحی شده و امكانات مختلفی از جمله چاپ اسناد، برش آن ها، كپی محتویات و بسیاری قابلیت های دیگر را در اختیار كاربر قرار می دهد.
همچنین استفاده از این نرم افزار نیاز به تخصص خاصی ندارد، چرا كه پس از نصب برنامه، بصورت خودكار كلیه فایل های PDF موجود در هارد دیسك سیستم را تحت پوشش خود قرار داده و در هنگام برخورد كاربر به این فایل ها، با یك دابل كلیك ساده اجرا شده و محتویات فایل را به نمایش می گذارد.

Size : 51.9 MB

 

Copysafe PDF Reader 2.1.9

Copysafe PDF Reader یک نرم افزار رایگان و بسیار کم حجم و سریع برای نمایش دادن فایل های پی دی اف می باشد. این نرم افزار با حجم پایین از امکانات بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد. این نرم افزار می تواند جایگزین نرم افزارهای سنگین نمایشگر فرمت PDF شود. امیدواریم استفاده ببرید .

Size : 3.54 MB

 

STDU Viewer v1.5.635

STDU Viewer یکی از بهترین نرم افزارهای موجود برای مشاهده کتابهای الکترونیکی محسوب میشود اگر شما اهل مطالعه کتابهای الکترونیکی باشید تابحال در کتابهای اکترونیکی با پسوند DJVU برخورد کرده اید این پسوند در حجم کتابهای الکترونیکی تاثیر بسزایی دارد و حجم آنکمتر از فایلهای PDF است شاید به جرات بتوان گفت که قویترین نرم افزاری که بتواند این پسوندها را باز کند STDU Viewer است.ضمن اینکه شما هنگامی که در حال مطالعه کتابی هستید اگر در بین مطالعه نرم افزار (یا همون کتاب) را ببندید و یا سهوا بسته شود این کتاب در حافظه آن میماند و شما در مرتبه بعد که کتاب را باز کنید از همان صفحه ای خواهد آمد که در موقع بستن در حال مطالعه آن بودید .

Size : 2.10 MB


صفحه : 1 - 2    |   

 

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved