شهید آوینی
 
سایت رسمی فدراسیون كشتی افتتاح شد
سایت رسمی فدراسیون كشتی با حضور علی كفاشیان، مسوولان كشتی كشور و خبرنگاران افتتاح شد.

صبح روز (شنبه) خبرنگاران، پیشكسوتان و مسوولان فدراسیون كشتی در دفتر امور مشترك فدراسیون‌های ورزشی به منظور افتتاح سایت رسمی فدراسیون كشتی حضور یافتند. در ابتدای این مراسم مجید رجبی، مدیر روابط عمومی فدراسیون كشتی با اشاره به اقدامات انجام شده برای راه‌اندازی این سایت، ارتباطات اینترنتی را یكی از عوامل پیشرفت رشته‌های ورزشی دانست كه اطلاع رسانی سریع و دقیق موجب آگاهی مردم و در نتیجه علاقه‌مندی به رشته‌های ورزشی می‌شود. در ادامه‌ی این مراسم مهندس رسولی، طراح سایت فدراسیون كشتی و مجید حاتمی دبیر روابط عمومی توضیحاتی درباره‌ی این سایت ارایه كردند.

همچنین محمدرضا طالقانی رییس فدراسیون كشتی و علی كفاشیان معاون ورزشی سازمان تربیت بدنی از اقدامات روابط عمومی در راه‌اندازی این سایت تشكر و قدردانی كردند و خواستار فعال و پربار نگه داشتن سایت شدند.

بر اساس این گزارش، استاد منوچهر لطیف و صدرالدین كاظمی به نمایندگی از كشتی‌ نویسان سخنانی را ایراد كردند. مجید رجبی، مجید حاتمی، ‌سید حسن میرزاده، وهاب جمشیدی و ماهیار رسایی همكاران فدراسیون كشتی در بخش روابط عمومی هستند كه در اطلاع رسانی ورزش اول كشور نقش بسزایی دارند. گفتنی است، علاوه بر طالقانی و كفاشیان؛ محمود ملاقاسمی، اكبر حیدری، ابراهیم سیف پور، رحیم علی آبادی، فیروز علیزاده، رحیم جدی، اسدالله رضایی، قلیچ خانی، حسن بابك و محسن كاوه نیز در این مراسم حضور داشتند.

آدرس سایت فدراسیون كشتی: WWW.IWNAgency.com

 

Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved
logo