بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram
پوستر/زندگی به سبک منتظر - 5

رهبر معظم انقلاب: انتظار حرکت است؛ انتظار سکون نیست؛ انتظار رها کردن و نشستن برای اینکه کار به خودی خود صورت بگیرد,نیست.انتظار حرکت است.انتظار امادگی است.این امادگی را باید در وجود خودمان,در محیط پیرامون خودمان حفظ کنیم.

نیمه شعبان 1435 فرصت و بهانه را فراهم آورد تا به مرور فرهنگ و واژه ای به نام انتظار ببردازیم. واژه ای که گاه به دلیل بی توجهی و نگاههای غلط و عامیانه تا جائی پیش می رود که امر فرج را نیز  به تأخیر می اندازد.

می توان با نگاهی دوباره به  موضوع انتظار و ورود این واژه به عمل و زندگی روزمره، تعریفی صحیح و کاربردی و در عین حال مورد رضایت  امام زمان (ع) را فراهم نمود. رهبر معظم انقلاب در یکی از بیاناتشان به موضوع انتظار این گونه اشاره می نمایند:

" انتظار حرکت است؛ انتظار سکون نیست؛ انتظار رها کردن و نشستن برای اینکه کار به خودی خود صورت بگیرد,نیست.انتظار حرکت است.انتظار امادگی است.این امادگی را باید در وجود خودمان,در محیط پیرامون خودمان حفظ کنیم."

در مطالب قبلی به چهار موضوع اخلاق در کسب و کار، تربیت فرزند، خدمت به خانواده و احسان به پدر و مادر  پرداخته شده و در این پوستر به موضوع  محبت به اهل بیت(ع) و اثرات آن در زندگی منتظر واقعی اشاره شده است. موضوعی که در روایات ما بسیار به آن تاکید شده است تا جایی که نه تنها زیارت قبور معصومین، بلکه زیارت سیدالکریم، حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام نیز اجر زیارت امام حسین(ع) را دارد. و ما ایرانیان این افتخار را داریم که، حرم شریف امام رضا علیه السلام در مشهد و همچنین حرم خواهر بزرگوار ایشان در شهر قم واقع شده است.

 برای دریافت تصویر با کیفیت روی آن کلیک نمایید
 

بازگشت به صفحه آرشیو پوستر های فرهنگی - اجتماعی

دانلود پوستر,عکس پوستر,منتظر,امام زمان,محبت,اهل بیت,احسان,تربیت,فرزند,خانواده

93/10/15

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved