بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

مستند فروپاشی «collapse»

(فروپاشی کابوس امریکایی هاست. امریکایی که در رویای آمریکایی دهه 70 میلادی غرق بود و بهشت روی زمین را جایگزین بهشت آسمانی وعده داده شده می دانست، حال در باتلاق فروپاشی دست و پا می زند. چه کسی 10 سال قبل تصور می کرد امریکای سرور دنیا کارش به جایی برسد که مردمانش با 16هزارمیلیارد دلار بدهی بدهکارترین مردم جهان باشند و کشوری که مرفه ترین مردم جهان را  داشت به حدی از بیچارگی برسد که فقرا بر ضد اغنیا در آن کشور قیام کنند.ترسناک ترین فیلم تاریخ آمریکا)

(مستندهای بسیاری در مورد بحران اخیر اقتصادی آمریکا ساخته شده اند. این مستندها چند ویژگی دارند: اولا همه آنها به دست خود آمریکایی ها و یا بعضا موسسات مساله دار آمریکایی مثل بنیاد راکفلر، بنیاد جرج سوروس صهیونیست، گروه بیلدربرگ و ... ساخته شده اند که این مساله را به ذهن متبادر می سازد که نظام حاکم در آمریکا به دنبال قبولاندن یک تفسیر مطلوب از بحران مذکور به همه جهانیان است. تفسیری که در آن بحران سال 2008 نه ناشی شده از ذات لیبرال دموکراسی و کاپیتالیسم که ناشی شده از یک سری اشتباهات تاکتیکی در بازه زمانی قبل و بعد از بحران مذکور است. ثانیا بسیاری از این گونه مستندها بحران مذکور را نه آغاز چالش جدی در تمدن غرب که در حد یک بحران موقت چندساله معرفی می کنند که با یک سری اصلاحات در ساختار نظام حاکم بر آمریکا این کشور دوباره به روزهای اوج خود باز خواهد گشت)

(مستند "فروپاشی" نگاهی متفاوت به بحران سال 2008 دارد. در این مستند مایکل راپرت مامور سابق سازمان سیا با بررسی علمی بحران سال 2008 و قابل پیش بینی بودن آن این بحران را نه یک بحران بلکه آغازی برای فروپاشی اقتصاد آمریکا می داند. فروپاشی ای که ناشی از ذات کاپیتالیسم و مصرف گرایی بی نهایت است)

(در این مستند مایکل راپرت مفهومی به نام "قله نفت" را مطرح می کند و اینکه دوران انرژی ارزان به پایان رسیده است. راپرت دورانی را پیش بینی می کند که دلار آمریکا به حدی از بی ارزش بودن می رسد که  مردم آمریکا باید برای تهیه یک قرص نان هزاران دلار را بپردازند.
شاید بتوان مهمترین قسمت مستند را که آن را شاخص می کند جایی دانست که راپرت می گوید:" من معتقدم تکبر بزرگ بشر است که باعث شده بشر اين هزينه را بدهد و آن باور به اين است که انسان واقعا مي تواند خدا بشود)

ردیف نام کلیپ

توضیحات

دانلود پخش فرمت حجم
1 مستند فروپاشی (بخش اول)
(جدید)
مستند 11 سپتامبر (قسمت سوم) wmv
(دانلود)
71,290
2 مستند فروپاشی (بخش دوم)
(جدید)
wmv
(دانلود)
71,290
3 مستند فروپاشی (بخش سوم)
(جدید)
wmv
(دانلود)
71,290
4 مستند فروپاشی (بخش چهارم)
(جدید)
wmv
(دانلود)
71,290
5 مستند فروپاشی (بخش پنجم)
(جدید)
wmv
(دانلود)
53,113

ابتدا تمامی فایل های هر مستند یا فیلم را دانلود نمایید
سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید. 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved