بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

کلیپ های مذهبی
«مستند عکاسی زیارتی»

 به مناسبت تولد حضرت ثامن الحجج(ع)

(به مناسبت تولد حضرت ثامن الحجج(ع) برنامه «عکاسی زیارتی» روز سه شنبه ۳ شهریور ساعت ۲۱ از آنتن شبکه افق پخش می‌شود. عکاسی زیارتی شاخه‌ای از هنر اسلامی و شیعی محسوب می‌شود. این برنامه نیز به معرفی عکاسی زیارتی در بارگاه مشهد مقدس و بررسی تاریخچه و سیر تحول این رشته از عکاسی از گذشته تا به امروز، همراه با معرفی قدیمی‌ترین عکاسان این عرصه می‌پردازد. این مستند به تهیه‌کنندگی سیمین غلامی در صدا و سیمای خراسان رضوی تولید شده است. ساخت این مستند می‌تواند به شناسایی دقیق تاریخچه این هنر و ماندگاری آن، نزد نسل‌های آینده این مرز و بوم کمک کند. هدف این شیوه از عکاسی ثبت شدن در مکانی مقدس است. چون در مشهد و اطراف حرم امام رضا (ع) زائرین در رفت و آمد هستند، آنجا مکانی مناسب برای گرفتن چنین عکسی است. مخاطبان این مستند می‌توانند در بین تمامی گروه‌های سنی و اقشار مختلف اعم از بزرگسال، نوجوان و کودک، تمام علاقمندان به هنر دینی، عکاسان، جامعه شناسان و مردم شناسان باشند. ترکیبی از نیروهای بومی خراسان و تهران در تهیه و ساخت این مستند همکاری داشته‌اند. کارشناسان رشته عکاسی نیز در ساخت این مستند حضور داشته اند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
54.68 مگابایت 54.68 مگابایت 54.68 مگابایت 52.95 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved