بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند مصطفی»

حضور جوانی سوئدی با پرچم کشورش در پیاده روی عظیم اربعین

(مستند «از استکهلم تا کربلا» درباره عشق و دلدادگی ورزشکاری به نام مصطفی است؛ او در کشور سوئد زندگی می کند و مسلمان است و قصد دارد با پرچم کشورش در پیاده روی اربعین شرکت کند. او می گوید ابتدا ورزش کپوئرا را شروع کرده، ورزشی پر از حرکات آکروباتیک؛ پنج سال مشغول به انجام این ورزش بوده و حالا بعد از مدتی دوری از میادین، به این رشته بازگشته است. مصطفی تصمیم می گیرد در پیاده روی اربعین به سمت کربلا شرکت کند، او با افراد زیادی در این مسیر آشنا می شود، عراقی هایی که به صورت داوطلبانه در خدمت زائران هستند و کسانی که از کشورهای مختلف جهان و از پنج قاره، برای شرکت در این پیاده روی خود را به نینوا رسانده اند. همچنین با چند نفر از دختران کانادایی که در این اجتماع عظیم انسانی حضور یافته اند درباره انگیزه شان از شرکت در پیاده روی عظیم اربعین گفت وگو شده است)

Aviny.com
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
36.13 مگابایت 36.13 مگابایت 36.13 مگابایت 29.27 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved