بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند مسیر هشت میلیمتری»

همکاری دو نفر برای ساخت فیلمی در مورد پیروزی انقلاب اسلامی

(جلیل طائفی در کودکی به دلیل شرایط مالی نامساعد خانواده اش نتوانست تحصیلاتش را بیش از دوم ابتدایی ادامه دهد به همین دلیل وارد بازار کار شد ولی از همان زمان به عکاسی و فیلمبرداری علاقه زیادی داشت. او با کار و تلاش توانست یک دوربین عکاسی بخرد ولی در سن ۲۰ سالگی با دیدن ویترین یک مغازه، تصمیم گرفت دوربین فیلمبرداری بخرد. خریدن دوربین هشت میلیمتری سبب شد جلیل یک فیلم یک ساعت و نیمه بسازد آن هم با کاست هایی که فقط چهار دقیقه امکان ضبط فیلم داشتند. گفت وگو با این فرد درباره سیر تحولاتی که در فیلمسازی و عکاسی اش صورت گرفته بخش نخست مستند «مسیر هشت میلیمتری» را تشکیل می دهد. طائفی از جمله اشخاصی بوده که از سخنرانی امام راحل در هنگام ورود به ایران و حضور در بهشت زهرا فیلمبرداری کرده است. در بخش دوم این مستند با کریم هاتف نیز گفت وگو می شود؛ او راننده شرکت واحد بوده و در مورد فعالیت های جلیل طائفی صحبت می کند. «از جان گذشتگان» فیلمی در مورد نهضت اسلامی در بحبوحه پیروزی انقلاب محصول همکاری این دو نفر است)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
30.27 مگابایت 30.27 مگابایت 30.27 مگابایت 26.91 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved