بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند دختر نهضت»

فعالیت یکی از مربیان زن سازمان نهضت سوادآموزی در دهه ۶۰

(«دختر نهضت» داستانی است درباره همبستگی ملت ایران در مبارزه با هرگونه تبعیض و محرومیت، قصه زنان و مردانی که برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی، گام در راه نهادند و برای پیروزی نهایی، تلاش کردند. داستان از آنجا شروع شد که امام خمینی(ره) در هفتم دی ماه سال ۱۳۵۸ با هدف آموزش خواندن و نوشتن به بزرگسالان و نیز کودکانی که به مدرسه دسترسی ندارند، فرمان تاسیس نهضت سوادآموزی را صادر کردند؛ این شجره مبارکه، از آن هنگام تا امروز، موجب باسوادی و سوق دادن بسیاری از افرادی که در مناطق محروم زندگی می کردند، به سوی تحصیلات بالاتر و حتی عالیه شده است. مستند «دختر نهضت» روایت بانویی است که در دهه ۶۰ برای گذراندن دوره های تربیت مربی ویژه نهضت سوادآموزی اعلام آمادگی کرد و پس از چند ماه، راهی روستاهایی در اطراف کلیبر استان آذربایجان شد، جایی که حداقل امکانات آموزشی را هم نداشتند. او تعریف می کند که چگونه با سختی فراوان اما با عشق و شیرینی خاصی، کار تدریس را شروع کرده و این امر، تا چه حد در رشد و تعالی روحی خودش نیز موثر بوده است؛ همچنین با بعضی اعضای خانواده این مربی پر تلاش هم گفت وگو شده است)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
24.41 مگابایت 24.41 مگابایت 24.41 مگابایت 19.86 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved