بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند بار دیگر مردی که دوست می داشتیم»

یادی از نادر ابراهیمی و فعالیت های سیاسی و ادبی او طی دهه های مختلف

(مستند «بار دیگر مردی که دوست می داشتیم» روایتی از زندگی و فعالیت های ادبی و مبارزاتی نادر ابراهیمی است. همزمان با کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ و در بحبوحه مبارزات سیاسی، نوجوانی بود که به حزبی ملی گرا رفت و آمد می کرد، ۱۴ ساله بود که فعالیت های سیاسی خود را شروع کرد، او کسی نبود جز نادر ابراهیمی که همگان از دیدن شور و هیجان او به شگفت می آمدند. او طی درگیری های خیابانی کودتای ۲۸ کتک سختی خورد و تا پای مرگ پیش رفت اما بعد از مداوا باز هم وارد فعالیت های سیاسی شد هر چند اوضاع داخلی ایران چندان مساعد نبود. ابراهیمی داستان‌نویس معاصر ایرانی بود که علاوه بر نوشتن رمان و داستان کوتاه، در زمینه ‌های فیلم ‌سازی، ترانه ‌سرایی، ترجمه، و روزنامه ‌نگاری نیز فعالیت کرده‌ است. در این مستند با برخی از فعالان سیاسی و رسانه ای و نیز کارگردانان و تهیه کنندگان مطرح سینمای ایران همچون ابراهیم حاتمی کیا، اکبر عالمی و درباره نادر ابراهیمی، افکار و اندیشه ها و فعالیت های سیاسی اش مصاحبه شده است)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
67.38 مگابایت 67.38 مگابایت 67.38 مگابایت 67.17 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved