بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند عکس؛ روایتی از یک روحانی شهید»

مبارزات شهید حقانی

(سال ۱۳۳۵ بود که غلامحسین به شهرش، قم بازگشت تا از محضر اساتیدی همچون آیات عظام داماد، شیخ عباسعلی شاهرودی و حائری استفاده کند البته او شاگرد حلقه امام خمینی(ره) نیز بود و بدین واسطه با مبارزه علیه رژیم منحوس پهلوی آشنا شد. حجت الاسلام شهید حقانی در جریان نهضت اسلامی بارها و بارها دستگیر و مورد شکنجه های فراوان قرار گرفت و بعد از انقلاب به فرمان امام(ره) برای سر و سامان دادن به مشکلات مردم هرمزگان راهی بندرعباس شد و بعد از مدتی با توجه به خدمات شایسته و فراوان که در این استان داشت از طرف مردم بندرعباس به نمایندگی مجلس شورای اسلامی برگزیده شد. عضویت در گروه پنج نفره تصمیم گیری بالاترین سازمان تبلیغاتی کشور و دبیری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از دیگر مسئولیت هایی بود که به وی محول شد همچنین در کلاس های ایدئولوژی و سیاسی حزب جمهوری اسلامی دانشکده تربیت معلم زندان اوین مشغول بکار شد. او یکی از شهدای فاجعه ۷ تیر و بمب گذاری منافقان در دفتر حزب جمهوری اسلامی است که به همراه شهید بهشتی و یاران باوفایش به درجه رفیع شهادت نائل آمد. مستند «عکس؛ روایتی از یک روحانی شهید» درباره او، مبارزات و عقاید این شهید راه حق است؛ در این مستند، شهید حقانی که یکی از ۷۲ شهید جریان بمب گذاری ۷ تیر حزب جمهوری اسلامی است محوریت فیلم مستند قرار گرفته و به طور مختصر به زندگی و فعالیت های او در طول پیروزی انقلاب و پس از آن پرداخته می شود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
46.87 مگابایت 46.87 مگابایت 46.87 مگابایت 43.66 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved