شهید آوینی

خبر عکس
فیلم مقالات
خبر
پيام تسليت دفتر تحکيم به مناسبت توهین به امام

دفتر تحكيم وحدت در اعتراض به اهانت تعدادي دانشجونما به ساحت مقدس امام خميني(ره) با انتشار بيانيه‌اي اعلام كرد:نسل برآمده از تفكر خميني كبير اجازه تعدي به مقدسات خود را نمي‌دهد و پاسخ اين افراد را با سيلي محكم خواهد داد.

براي جسارت به عكس امام(ره) بايد خون گريه كرد

امام جمعه موقت تهران گفت: انسان بايد خون گريه كند كه در جامعه ما با اين همه مومن و با فضاي صددرصد ولايي، علوي، امام زماني(عج) و حسيني، و علي‌رغم اين احساسات و ايمان عميق كار به جايي رسيده است كه عده‌اي به عكس امام‌(ره) جسارت مي‌كنند و مقدسات را زير سئوال مي‌برند.

 

 مردم در برخورد با اهانت به امام (ره) ذره‌اي كوتاه نمي‌آيند

خبرگزاري فارس: امام جمعه موقت قزوين گفت: مردم در برخورد با اهانت به جايگاه بنيانگذار جمهوري اسلام ذره‌اي كوتاه نمي‌آيند.

توهين به امام خميني(ره) نشانه وجود فتنه است

حجت‌الاسلام سيد خليل محقق امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار داشت: تاكنون در ايران اسلامي هيچگاه توهين به امام خميني(ره) در دستور كار نيروهاي داخلي قرار نگرفته بود اما در حال حاضر اين امر اجرايي شده است و نشاني از خود زني دشمنان نظام اسلامي است.
 

 ديگر سكوت در مقابل سران فتنه جايز نيست

به گزارش خبرنگار "سرويس فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، حسين شريعتمداري مديرمسئول روزنامه كيهان در سرمقاله امروز كيهان نوشت؛ ماجرا از آن روزها شروع شد كه مدعيان اصلاحات در دوران موسوم به همين نام، آشكارا و با صراحتي آميخته به وقاحت نوشتند و گفتند؛ "اصلي ترين مانع اصلاحات آن است كه در ايران هنوز خدا نمرده است "! "افكار امام(ره) بايد به موزه تاريخ سپرده شود "! "عامل دو دهه عقب ماندگي ايران، افكار امام(ره) است "! "فرهنگ بسيجي خشونت آفرين است "! "دوران پيروي از افكارامام(ره) سپري شده است "! "امامان 12گانه نيز قابل انتقاد هستند "! "عليه خدا هم مي توان دست به راهپيمايي و تظاهرات زد "! و...

دانشجويان اهانت به ساحت حضرت امام(ره) را برنمي‌تابند

خبرگزاري فارس:انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علامه طباطبايي با صدور بيانيه‌اي تاكيد كرد كه هيچ‌يك از هموطنانمان از جمله دانشجويان اهانت به ساحت امام خميني(ره) را بر نمي‌تابند.

 

عاملان اصلي توهين به امام راحل بايد محاكمه شوند

خبرگزاري فارس:عضو كميسيون امنيت ملي مجلس با اشاره به اهانت عده‌اي از اغتشاشگران به امام (ره) در حاشيه روز 16 آذر گفت: مردم خواستار برخورد سريع و قاطع دستگاه قضايي با عاملان اصلي اين اقدام اهانت آميز هستند.

 

اعتراض دانشجویان دانشگاه شریف به توهین به امام(ره)

خبرگزاري فارس: دانشجويان دانشگاه صنعتي شريف در اعتراض به توهین فرقه موسوي به ساحت امام خميني(ره) امروز شنبه 21 آذر در اين دانشگاه تجمع مي‌كنند.

 عزاداری دانشجویان در دانشگاه ها در اعتراض به توهین به امام(ره)

4 اتحاديه بزرگ دانشجويي اعلام كردند كه دانشجويان كشور در اعتراض به توهین حاميان موسوي به ساحت بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي امروز شنبه 21 آذر در دانشگاه‌ها به عزاداري خواهند پرداخت.

موج تنفر از اهانت‌كنندگان به ساحت مقدس خميني‌كبير شدت گرفت

ائمه جمعه ، روحانيون ، دانشجويان و ديگر اقشار مختلف جامعه طي خطابه‌ها و با صدور بيانيه‌هايي، حركت زشت و وقيحانه ايادي داخلي آمريكا و اسرائيل در توهين به ساحت مقدس بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران را شديداً محكوم كرده و خواهان برخورد با اهانت‌كنندگان شدند.

 تجمع طلاب تهراني در مدرسه عالي شهيد مطهري

در اعتراض به اهانت به ساحت حضرت امام (ره) امروز صورت مي‌گيرد؛
جمعي از طلاب تهراني در اعتراض به اهانت به ساحت حضرت امام خميني (ره) امروز در تهران تجمع مي‌كنند.

عکس
 
 
فیلم
تجمعات 17 آذر  نامه کروبی 
اهانت اهانت به امام ورهبری

                                                                                   

 

مقالات شهید آوینی در مورد امام خمینی(ره)
Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved
logo