شهید آوینی


هالیوود و فرهنگ‌سازان شیطانی - قسمت اول

 

سیطره صهیونیسم بر رسانه‌‌های فراگیر جهان، امروزه دیگر امری انكارناپذیر است. اهدافی را كه «راشورون»، خاخام یهودی، در سال 1869 در سخنرانی خود در شهر «پراگ» مبنی بر الزام سیطره كامل یهود بر رسانه‌های جمعی اعلام كرده بود، اكنون محقق شده است. «راشورون» معتقد بود كه پس از طلا، دستگاه‌های خبررسانی به‌ ویژه مطبوعات ـــ كه در آن زمان مهم‌ترین ابزار اطلاع‌رسانی در دنیا محسوب می‌شد ــ دومین ابزار صهیونیست برای استیلا بر جهان است؛ بنابراین از همان آغاز با برنامه‌‌ریزی‌های دقیق، حساب شده و صرف هزینه‌‌های كلان، تلاش بی‌وقفه‌ای را برای به‌دست گرفتن جریان‌های اصلی خبررسانی و مطبوعات در سرتاسر دنیا آغاز كردند.

وابستگی بزرگترین رسانه‌‌های خبری دنیا، همچون: خبرگزاری رویتر، آسوشیتد‌پرس، یونایتدپرس، شبكه‌های A.B.C،N.B.C.،C.B.S و نشریات معتبری همچون:  نیویورك‌تایمز، واشنگتن پست، تایمز، دیلی‌اكسپرس و صدها عنوان نشریه دیگر به لابی صهیونیست‌ها، حاصل همان  تلاش‌های پیگیرانه قوم یهود است.

اختراع سحرانگیز برادران لومیر با آن قدرت تأثیرگذاری خارق‌العاده و ظرفیت‌های فراوانش به‌عنوان یكی از مهم‌ترین كانال‌های ارتباطی با مردم، صهیونیست افزون طلب را بر آن داشت تا در راه تحقق اهداف خود از این ابزار مدرن نیز بهره كامل گیرد. تأثیر صهیونیست‌ها بر صنعت سینما از همان سال‌های آغازین با سرمایه‌گذاری در مشهورترین شركت‌های تولید فیلم در جهان به‌ویژه در امریكا آشكار بود. وابستگی و تعلق بزرگ‌ترین شركت‌های تولید فیلم امریكا همچون  20 Centery Fox،WARNerBros و  Golden Mager Metroبه لابی صهیونیست‌ها شاهدی بر این ادعا است. 

با تحقیقی در آثار ساخته شده از سال‌های دور،  این واقعیت بیشتر نمایان می‌شود كه سینما از بدو پیدایش تاكنون، همواره در جهت برآوردن خواسته‌های یهودیان صهیونیست گام برداشته‌است؛ گامی در جهت تطهیر چهره یهودیان و تخریب چهره ادیان دیگر به‌ویژه دین اسلام در نزد افكار عمومی دنیا.

نفوذ صهیونیست‌ها دراین صنعت پر مخاطب و جذاب از چنان رشد روزافزون و سریعی برخوردار شده‌است كه براساس بسیاری از منابعی كه از سوی خود هالیوود در اختیار مردم قرار می‌گیرد،بیش از نود درصد از فعالان حرفه سینما در امریكا را وابستگان به لابی صهیونیست‌ها تشكیل می‌دهند. اگرچه افشای این وابستگی‌ها در مقطعی از تاریخ برای دو طرف بنا به دلایلی چندان مقبول و خوشایند نبود، ولی در سال‌های اخیر بیان چنین ارتباطاتی در سینمای هالیوود،  به‌‌عنوان سند افتخار و مایه مباهات برای عناصر وابسته محسوب می‌شود؛ به‌همین دلیل چندی پیش فهرست بزرگی از عوامل كلیدی سینماهای هالیوود كه از جیره‌خواران وابسته به صهیونیست محسوب می‌شوند، در شبكه جهانی اینترنت با عنوان" Is Hollywood Jewish"در اختیار مخاطبان قرار گرفت.

نگاهی به اسامی بازیگران، كارگردانان، تهیه‌كنندگان و سایر عواملی كه در این فهرست جای گرفته‌اند، پرده از این واقعیت تلخ برمی‌دارد كه اساساً سینماگران برای ایجاد تسریع در  كسب مدارج ترقی در سینمای هالیوود، چاره‌ای جز پناه بردن و تبعیت محض از سیستم فوق ندارند. در ادامه نام تعدادی از عناصر و عوامل مشهور هالیوودی وابسته به لابی صهیونیست‌ها ارائه شده است:


بازیگران

 

1-بیلی كریستال 2-ارنست بورگناین 3-ریچارد دریفوس 4-رابرت دنیرو(مادر یهودی)5-هریسون فورد(مادر یهودی) 6- ریچارد گر 7-پل نیومن 8-وینونا رایدر 9-ویلیام شاتنر 10-رابین ویلیامز 11-كرگ داگلاس 12-والتر ماتیو 13-داستین هافمن 14-رابرت ردفورد 15-چارلز برانسون16-ژان كلود ون دام


كارگردانان

1-استیون اسپیلبرگ 2-وودی آلن 3-مل بروكس4-ساموئل گلدوین 5-لوئیس میر 6-رومن پلانسكی

7-استنلی كوبریك  8 -تیم برتون 9-مایك نیكلن10-راب كومن 11-جری لوئیس 12-ژوزف فون اشترنبرگ 13-سیدنی لومت


خوانندگان

1-الویس پریسلی 2-مایكل جكسون 3-پت پناتر 4-بتی میدلر 5-جین سیمونز        6-آلن شرمن 7-بوریس اسپرینگستن   

اسامی‌ بالا برای آنان كه تا حدودی با سینمای هالیوود آشنا هستند،  بسیار شناخته شده‌است؛ زیرا آنان همواره از جمله موفق‌ترین سینما‌گران هالیوود در طول تمامی این سال‌ها بوده‌اند.

با تحقیقی در آثار ساخته شده از سال‌های دور،  این واقعیت بیشتر نمایان می‌شود كه سینما از بدو پیدایش تاكنون، همواره در جهت برآوردن خواسته‌های یهودیان صهیونیست گام برداشته‌است؛ گامی در جهت تطهیر چهره یهودیان و تخریب چهره ادیان دیگر به‌ویژه دین اسلام در نزد افكار عمومی دنیا.

صهیونیست‌ها فعالیت خود در عرصه سینمای هالیوود را تنها به ساخت فیلم‌هایی كه بزرگسالان را مخاطب خود قرار می‌دهد، محدود نكرده‌اند؛ بلكه در عرصه تولید فیلم‌های كودكان نیز بسیار فعال ظاهر شده‌اند.

كمپانی «والت دیزنی» كه از مشهورترین شركت‌های تولید فیلم و كارتون در سرتاسر دنیا به حساب می‌آید، یكی از مهم‌ترین و كارآمدترین ابزار صهیونیست‌ها در عرصه سینما است. سال‌های بس طولانی بود كه یهودیان در سرتاسر اروپا با عنوان «موش كثیف» شناخته و نامیده می‌شدند، صهیونیست جهانی برای پاك كردن این تفكر از اذهان دنیا با همكاری دیزنی به تولید مشهورترین شخصیت كارتونی دیزنی با عنوان «میكی ماوس» پرداخت.

این شخصیت كارتونی كه به‌سرعت در قلب تمامی كودكان و نوجوانان جای باز كرد، قصه موشی شجاع بود كه یك‌تنه در برابر تمامی ناملایمات جامعه ایستادگی كرده و با پشتكار و شجاعت خود از هر امتحانی سر بلند بیرون می‌آمد. پس از پخش این كارتون در بیش از یك دهه، موش دیگر موجود كثیف و تنفر‌انگیزی در نزد كودكان و نوجوانان اروپایی و امریكایی نبود، بلكه به یك موجود دوست‌داشتنی و قابل ترحم تبدیل شد؛ به همین دلیل اصطلاح «موش‌كثیف» در اندك زمانی بار منفی خود را از دست داد. كارتون «تام و جری» سال‌ها بعد در ادامه القای همین باور تهیه و تولید شد.

اما در عرصه ساخت فیلم برای مخاطبان بزرگسال، صهیونیست‌ها از شیوه‌ها و راه‌های متعددی استفاده كردند. مظلوم‌نمایی از قوم یهود از شیوه‌های مهمی بود كه صهیونیست‌ها به آن توجه خاصی داشتند. تولید روزافزون آثاری كه از قتل‌عام یهودیان در طول جنگ جهانی دوم توسط آلمان‌های نازی سخن می‌گفت (Holicouste)، در اندك زمانی، افكار عمومی جهان را به نفع خود برانگیخت و مردم را در برابر حقانیت خود قانع ساخت. در این قبیل آثار، یهودیان انسان‌های بیگناهی تصویر شده‌اند كه بی رحمانه مورد جنایتكارانه‌ترین رفتارها از سوی نظامیان آلمانی در طول سال‌های جنگ جهانی دوم قرار گرفته‌اند. ساخت چنین آثاری به‌دلیل تأثیر گذاری‌هایش پس از گذشت بیش از نیم قرن هم‌چنان ادامه دارد.

صهیونیست‌ها فعالیت خود در عرصه سینمای هالیوود را تنها به ساخت فیلم‌هایی كه بزرگسالان را مخاطب خود قرار می‌دهد، محدود نكرده‌اند؛ بلكه در عرصه تولید فیلم‌های كودكان نیز بسیار فعال ظاهر شده‌اند.

 فیلم «فهرست شیندلر» ساخته «استیون اسپیلبرگ» یهودی، كه به دلیل انتصابش به لابی صهیونیست‌ها، موفقیت‌های چشمگیری را در سینمای هالیوود به‌دست آورده، از جمله آثاری است كه در دهه 1990م. ساخته و برنده بیش از هفت جایزه اسكار شد.

اعتقاد به ظهور منجی‌ الاهی و رها ساختن آنان از تمامی رنج‌‌ها و بدبختی‌هایی كه كشورهای قدرتمند و ستمگر بر آنان تحمیل كرده‌اند، عامل مهمی در میان مسلمانان و به‌ویژه شیعیان است كه همواره آنان را امیدوار به آینده و آماده برای مقابله با دشمنان نگاه داشته است. این آرمان سبب شده‌است تا صهیونست‌های قدرت‌طلب و افزون‌خواه برای نابودی آن‌كه همواره خطری جدی برای دستیابی به اهداف شومشان محسوب می‌شود، به راه‌های مختلف از جمله با استفاده از صنعت قدرتمند سینما به تخریب و لوث كردن آن بپردازند.ساخت فیلم معروف «نوستر آداموس» اثر «اورسن ولز» یهودی، بازیگر و كارگردان مشهور امریكایی در راستای این هدف صورت گرفت. سازنده اثر یاد شده با استناد به پیشگویی‌های نوستر آداموس «مهدویت» را به‌گونه‌ای به تصویر می‌كشد كه ارمغانی جز تخریب، دلهره و نابودی را برای دنیا به ارمغان نخواهد آورد.

 " Four Feathers"چهار پر محصول سال 2001 امریكا، آخرین ساخته‌ای بود كه با تخریب باور «مهدویت»، به جنگ اعتقادات مذهبی مسلمانان رفتند.

خشن، بی‌فرهنگ، عقب‌مانده، خرافه‌پرست و بدوی نشان دادن اعراب و مسلمانان از دیگر ترفندهای این دشمن هزار چهره برای ارضای حس افزون‌طلبی‌اش است. ساخت فیلم‌هایی چون: «جن‌گیر»، «طالع نحس»، «لورنس‌عربستان»، «شب‌های عربی»، «دلتا‌فورس»، «محاصره» و هزاران هزار فیلم دیگر در پی‌القای این تفكر نحس گام برداشته‌است كه مسلمانان انسان‌های خرافی و عقب‌مانده‌ای هستند كه باید از سوی كشورهای مترقی و فرهیخته‌ای همچون امریكا مورد حمایت قرار گیرند و در غیر‌ این‌صورت، چیزی جز فقر و فلاكت عایدشان نخواهد شد! و این بدبختی‌ها نه تنها دامان خودشان، بلكه موجبات دردسر برای كشورهای مترقی را نیز ایجاد خواهد كرد.

شیوه بالا در كنار ساخت آثاری كه منجیان واقعی كره زمین را امریكائیان «صهیونیست‌ها» خوش قلب نمایش می‌دهد، اجزای پازلی است كه در صورت قرار‌گرفتن در كنار یكدیگر، جمله «دنیا در تسخیر یهود» را شكل می‌دهند. فیلم‌های «روز استقلال»، «مریخی‌ها حمله می‌كنند»، «آرماگدون»، «جنگ ستارگان» و «ماتریكس» از‌جمله آثار مشهور سینمایی هالیوود است كه ساخت آن‌ها در سال‌های اخیر روند روبه‌رشد و سریعی به خود گرفته است.

 


Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved
logo