بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

چگونه چند متن را در کلیپ بورد ویندوز ذخیره کنیم؟

همانطور که مطلع هستید، در ویندوز و سایر سیستم عامل ها وقتی یک متن یا جمله را کپی می کنید، آن متن در کلیپ بور ویندوز ذخیره شده که شما می توانید از آن در مکان های مختلف استفاده و به اصطلاح آن را Paste کنید. اما اگر متن جدیدی را کپی کنید، آن متن قبلی از روی کلیپ بورد ویندوز شما حذف شده و متن جدید جایگزین می شود.
حال فرض کنید در حال کپی کردن چند متن از مکان های مختلف هستید. به عنوان مثال یک مقاله در اختیار داشته و میخواهید خط اول و سوم آن را کپی کنید. در اینصورت میبایست ابتدا خط اول را کپی و Paste کرده و سپس به سراغ خط سوم بروید.
شاید این رفت و آمد ها برای شما که کار تایپ و … انجام می دهید کمی وقت گیر و سخت باشد. اما با استفاده از ابزاری که در این ترفند خدمت شما معرفی می کنیم قادر خواهید بود که چند متن را از مکان های مختلف به ترتیب کپی کرده و سپس این متن ها را با استفاده از میانبر، Paste کنید.
در مطلب امروز آموزش"چگونه چند متن را در کلیپ بورد ویندوز ذخیره کنیم؟" را برای شما منتشر نموده ایم که با استفاده از آن می توانید چند متن مختلف را کپی کرده و با استفاده از میانبر آن ها را به ترتیب Paste کنید.

اما ابزاری که برای کپی چندگانه ی متن ها قرار است معرفی کنیم، برنامه Clipboard Magic نام دارد که یک ابزار رایگان (نیاز به کرک ندارد) و کم حجم (چیزی در حدود ۱٫۵ مگابایت ) است. این برنامه تنها به ۱ گیگابایت رم و ۲۰ مگابایت پردازنده گرافیکی نیاز دارد، همچنین بر روی تمامی ویندوز ها از جمله ویندوز ۱۰ قابل اجراست.
کار این برنامه جوری هست که وقتی شما متن ها را کپی می کنید، این متن ها به ترتیب.کپی شدن در لیست ذخیره شده که می توانید آن ها را با استفاده از کلید ترکیبی Shift+Ctrl + 0-9 در مکان های مختلف Paste کنید.
برنامه Clipboard Magic را از طریق این لینک دانلود کنید.

آموزش کار با برنامه Clipboard Magic
پس از اجرای برنامه، متن و جملات را کپی کنید. سپس این متون در برنامه Clipboard Magic به ترتیب لیست شده که با مراجعه به برنامه می توانید آن ها را مشاهده کنید.
اکنون برای Paste کردن این متن ها از کلید ترکیبی Shift+Ctrl+1-9 استفاده کنید.(برای فشردن اعداد از عدد های بالای صفحه کلید حروف فقط استفاده کنید)
به عنوان مثال برای Paste کردن آخرین متن کپی شده، کلید ترکیبی Shift+Ctrl+1 و برای متنی که قبل از متن آخری کپی شده کلید ترکیبی Shift+Ctrl+2 را به کار ببرید.
همچنین اگر قصد دارید متن های کپی شده را به صورت پشت سر هم Paste کنید، از میانبر Shift+Ctrl+P استفاده کنید.

به نقل از سایت ترفندها

بازگشت به آرشیو ترفند

بازگشت به صفحه آموزش

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved