بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

 

مصاحبه‏ى خبرنگار صدا و سيما با رهبر معظم انقلاب اسلامى‏ پس از اخذ رأى

24/ 12/ 86

 

بسم ‏اللَّه الرّحمن الرّحيم‏‏

جنابعالى همچون سالهاى گذشته در آغاز انتخابات پاى صندوق رأى حضور يافتيد و رأى خودتان را به صندوق انداختيد؛ بفرمائيد كه در اين لحظات مهم و حساس چه پيامى و توصيه‏اى براى ملت عزيزمان داريد؟

بسم ‏اللَّه الرّحمن الرّحيم‏. براى كشورمان و ملتمان روز حساس و لحظه‏ى حساسى است؛ سرنوشت‏ساز است. بعضى از ايام زندگى انسان، اين خصوصيت را دارد كه سرنوشت بخش عمده‏اى از زندگى را يا بخشى از زندگى را در آن، انسان تعيين ميكند. اگر بخواهيم تشبيه كنيم، مثل ليلةالقدر كه هر سال، ليلةالقدر براى انسان سرنوشت‏ساز است.

هنگام انتخابات هم براى يك ملت، براى يك دوره‏اى، براى برهه‏اى سرنوشت‏ساز است. لذا اين لحظه را من شخصاً قدر ميدانم و توصيه به ملت عزيزمان هم ميكنم كه قدر بدانند و با رأى خودشان، اراده‏ى خودشان، همت و خواست خودشان، تكليف تقنين در چهار سال آينده را ان‏شاءاللَّه روشن كنند.

و اين توصيه را هم مثل هميشه ميكنم كه مردم عزيزمان نگذارند اين كارِ بزرگ امروز را براى آخر وقت؛ همين اول وقت بيايند؛ «خير الخير ما كان عاجله»؛ بهترينِ كارهاى خير، آن كار خيرى است كه زود، بهنگام انجام بگيرد. از حالا تا عصر ممكن است انسان برايش يك عارضه‏اى پيش بيايد، كارى پيش بيايد، دستپاچه بشود. الان وقت زيادى است؛ در اين فرصت - در ساعات اول روز - مردم بروند.

و توصيه‏ى ديگر من هم اين است كه از همه‏ى حقشان استفاده كنند. مثلاً در تهران كه ما سى نفر را بايد انتخاب كنيم، اگر بيست و نه نفر را انتخاب كرديم، در واقع از يك‏سى‏ام از حق خودمان بهره نبرده‏ايم و استفاده نكرده‏ايم. چه بهتر كه از همه‏ى حق خودمان تا آن جزء آخرش استفاده كنيم؛ يعنى همه‏ى سى نفر را بنويسيم. و همچنين در هر نقطه‏اى، هر تعدادى كه نامزد انتخاباتى آنجا هست. ان‏شاءاللَّه موفق و مؤيد باشيد؛ هم شما، هم همه‏ى اين آقايان.

خدا ان‏شاءاللَّه كه همه‏تان را عاقبت بخير كند و توفيق بدهد و اين زحمات را از شما قبول كند. خداحافظتان.

 

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved