بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

 

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامى در دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن

24 / 01 / 1383

بسم‏ اللّه‏ الرّحمن ‏الرّحیم

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن، مسوولان این بنیاد و وزیر مسکن و شهرسازی با قدردانی از تلاشهای بنیاد مسکن و همچنین دستگاههای زیر مجموعه دولت در منطقه زلزله زده بم بر لزوم عملیاتی شدن هر چه سریعتر طرحها بمنظور اسکان مردم بم و آغاز بازسازی این شهر تاکید کردند.

 ایشان مسئله بم را بسیار مهم دانستند و با اشاره به وضعیت هوا و اقتضائات این منطقه افزودند: همه دستگاههای مسوول باید بصورت بسیار سریع و جدی وظیفه و سهم خود را در مراحل مختلف بازسازی بم ایفا نمایند تا شهر بم هر چه زودتر ساخته و تحویل مردم شود.

مقام معظم رهبری با تاکید بر اهمیت حضور مسوولان در منطقه بم خاطرنشان کردند: انتظار این بود که مسوولان بیش از این به منطقه بم رفت و آمد داشته باشند زیرا حضور آنان در گشایش کارها و تسریع امور بسیار موثر است.

حضرت آیت الله خامنه ای همچنین بنیاد مسکن را از یادگارهای ارزنده امام (ره) دانستند و با اشاره به سابقه خوب فعالیتهای این بنیاد در مناطق مختلف از جمله مناطق زلزله زده قزوین ، بر لزوم ادامه این روند تاکید کردند.

 

 

 

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved