بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامى
به مناسبت حضور مردم در انتخابات

1382/12/01

                                                                               بسم اللّه الرّحمن الرّحیم                   
ملت عزیز و سرافراز!
حضور دیروز شما در پاى صندوقهاى رای، به معناى حقیقى یک حماسه اسلامى و ملى بود ، پس از دو ماه جنگ روانى دشمن که هدفى جز ناامید کردن ملت ایران و بى رنگ کردن انتخابات نداشت، شما یکبار دیگر آگاهى و موقع شناسى خود را در محک آزمایش جهانیان نهادید و عظمت این ملت مومن و انقلابى را به رخ دشمنان خود کشیدید.
مستکبران مداخله جو به خیال باطل خود مى خواستند جمهورى اسلامى را از پشتوانه مردمى خود جدا قلمداد کنند، و شما خط بطلان بر این پندار واهى کشیدید. در این دو ماه همه ى نیروى دشمن مصروف این طرح خباثت آمیز شد و شما به حول و قوه الهى با متانت و هوشمندى آن را نقش بر آب کردید.
انتخابات اول اسفند در زیر بمباران تبلیغاتى دشمنان، اهمیتى فراتر از انتخابات سالهاى دفاع مقدس در زیر بمباران شهرها دارد.
اینجانب جبهه خضوع به درگاه الهى مى سایم و امداد الهى به این کشور و این ملت را در این تجربه فراموش نشدنى با همه وجود سپاس مى گویم و بار دیگر عظمت شما ملت رشید و مومن را با همه دل و جان تکریم مى کنم.
انتخابات دیروز در محیطى کاملا آزاد و به شیوه کاملا سالم و قانونى انجام گرفت و نتیجه ى آن هرچه باشد در نهایت اعتبار است و قضاوت آمریکایی هاى مستکبر و یاوه گو در باب این انتخابات از نظر مردم و مسوولان کشورمان پشیزى ارزش ندارد.
لازم مى دانم از همه ى دست اندرکاران اجراء و نظارت و متصدیان نظم و امنیت و نیز از رسانه ها بویژه رسانه ى ملى تشکر کنم.
توصیه اینجانب به مسوولان، اولا: پاسدارى از راى مردم و رعایت امانت کامل و ثانیا قدردانى از این ملت وفادار و عزیز است، توصیه اینجانب به کسانى که با راى مردم، مجلس هفتم را تشکیل خواهند داد به کارگیرى همه ى ظرفیت علمى و اجتماعى و سیاسى و همه ى کارآمدى خود براى این ملت و خدمت رسانى به آنها و استحکام بخشیدن به بناى رفیع و پرشکوه نظام اسلامى است، آنان فقط وامدار ملتند و وظیفه دینى و انقلابى آنان کمر خدمت بستن براى ملت است.
توصیه اینجانب به جریانها و گروه ها و احزاب سیاسى آن است که بحث دل آزار برنده و بازنده را به کنار بگذارند و به اختلافات دشمن شاد کن دامن نزنند ، برنده  این انتخابات ملت است و همه ى کسانى که در انتخاب شرکت داشته اند اعم از آنها که خود یا نامزد مورد علاقه شان راى آورده یا نیاورده اند، همه برنده اند، بازنده ى این انتخابات، امریکا و صهیونیسم و دشمنان ملت ایرانند همه با همدلى به یکدیگر و به دولت خدمتگزار کمک کنید تا گره ها یکى پس از دیگرى گشوده شود.
خداوند از همه شما راضى باشد و همه را مشمول رحمت و فضل و کمک خود قرار دهد. سلام بر بقیه اله اعظم روحى فداه و درود بر ارواح طیبه  شهیدان و بر امام عظیم الشان آنان.                                                                 
                                                                                                                                                            
والسلام علیکم و رحمه الله
                                                                                                                                                                 سیدعلى خامنه اى

 

 

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved