بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

پيام رهبر معظم انقلاب بمناسبت غبارروبي و عطرافشاني گلزار شهدا (هفته دفاع مقدس)

03 /07 /1382

بسم الله الرحمن الرحيم

با دلي سرشار از تكريم و ستايش به روح شهيدان عزيز درود مي فرستم و نام و ياد بلندآوازه ي آنان را گرامي مي دارم . اين مردان خدا با دلهايي كه به ايمان و اخلاص و شجاعت , مزين بود , كشور و ملت خود را در يكي از بزرگترين حوادث تاريخي , از مهلكه نجات دادند و تهديدي را كه مي توانست به ذلت و اسارت ايران و شكست اسلام بيانجامد , دفع كردند.
آنان با فداكاري دلاورانه ي خود بيداري اسلامي را در جهان تداوم بخشيدند و پرچم پيروزي اسلامي را كه با انقلاب بزرگ ملت ايران به اهتزاز درآمده بود , برافراشته نگاه داشتند. دشمن بعثي كه به سود هدفهاي استعماري غرب , به كشور ما هجوم آورده بود , از دليران مومن و غيور ما شكست خورد و پس از هشت سال , سرافكنده در پشت مرزهاي خود متوقف گشت .
ملت ايران در اين آزمون مرگ و زندگي , بهاي سنگيني پرداخت ولي استقلال و عزت ملي و هويت اسلامي خود را كه براي ملتها از همه چيز گرانبهاتر است حفظ كرد و پرچم بيداري اسلامي را كه دنياي اسلام به آن چشم دوخته است , سربلند نگاه داشت .
اكنون آن دشمن عنود كه نخستين ضربات را از رزمندگان اسلام دريافت كرده و به لبه ي پرتگاه ذلت و نابودي كشانده شده بود , از صحنه حذف شده و در لجنزار ذلت و ناكامي و خسران دنيوي و اخروي سقوط كرده است و شهيدان و جانبازان و ديگر دلاورمردان عرصه ي دفاع و جهاد و خانواده هاي صبور و پرگذشت آنان تجربه ي درخشان ديگري را در تاريخ بشريت ثبت كرده اند.
اين تجربه ي درس آموز , سرمشق هميشگي ملت بزرگ ايران و الگوي موفقي در برابر چشم همه ي ملتهاي مسلمان است .
ولينصرن الله من ينصره ان الله لقوي عزيز , صدق الله العلي العظيم .
والسلام علي عبادالله الصالحين

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved