بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

پيام رهبر معظم انقلاب به ملت ستمديده و رنجديده عراق
24 / 01 / 1382
بسم الله الرحمن الرحيم

برادران و خواهران , ملت ستمديده و رنج كشيده عراق
اين جانب از حوادث ناگوار و مصيبت هاي جانكاه و آلام جان گدازي كه ملت غيور عراق دراين برهه از زمان , متحمل آن شده است , شديدا متاثر و متالم گشته , ضمن ابراز همدردي باعموم مردم خاصه خانواده هاي رنج ديده و داغدار براي همگان صبر و شكيبايي و عزت و عظمت درسايه اسلام از خداوند متعال مسئلت دارم .
گذشته از اين مشكلات و حوادث تاسف انگيز , اخبار منتشره از هرج و مرج و فجايع دردناك از قبيل قتل و غارت كه در برخي مناطق روي داده بسيار تلخ ونگران كننده و دور از انتظار بوده , موجب تالم خاطر گشته است . همه ي آحاد ملت غيور و شجاع و مومن عراق بدانند كه تعرض به جان و مال افراد بخصوص در اين شرايط در شمار اكبر محرمات است .
در شرايط كنوني وظيفه ي اسلامي همه ي مردم اعم از شيعه و سني است كه هوشياري و بيداري خود , بهانه را از دشمنان و متجاوزان بگيرند , بارعايت نظم عمومي و ابراز مهرباني و برادري , به حمايت از محرومان و مستمندان بشتابند و باتشكيل كميته هاي مردمي به ياري مجروحان و خسارت ديدگان همت گمارند. رعايت احترام علما اعلام و مراجع عظام دامت بركاتهم بر همه واجب است .
لازم است بادخالت افراد دلسوز و متدين و همكاري و همفكري علما , و روحانيون و ساير نخبگان و با محوريت مساجد جلوي هرگونه هرج و مرج و قتل و تجاوز و غارت اموال عمومي و خصوصي گرفته شود , و فضاي امن و محيط آرام براي كليه شهروندان بوجود آيد تاملت عراق بتواند درسايه وحدت و يكپارچگي , توانايي و آگاهي خود را به نمايش بگذارد و تمدن اصيل اسلامي و فرهنگ ملي و جايگاه والاي آن ملت قدرتمند و شجاع را باز يابد و موجبات رضاي خداوند سبحان فراهم گردد.
پيروزي و سعادت براي اسلام و مسلمانان راخواستارم .
سيد على حسينى خامنه اى
10 صفر 1424

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved