بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

 

پيام معظم له به نشست اتحاديه انجمن هاى اسلامى دانشجويان در اروپا

23 / 06 / 1381

بسم الله الرحمن الرحيم

جوانان و دانشجويان عزيز
نشست ساليانه ى شما , اكنون در زمانى برگزار مى شود كه منطقه ما و همه ى جهان در انتظار حوادث ناخواسته و كم سابقه است . اكنون رژيم آمريكا با روشى متكبرانه و زبانى آميخته به زور و تزوير , منطقه ى خاورميانه را به تهاجمى خونين و آشوبى سهمگين تهديد مى كند. آماج اين ستيزه گرى نظامى و تبليغاتى در وهله اول عراق , و در پى آن همه اين منطقه است و هدف آن به تسليم و تمكين كشاندن هر قدرت مستقل و به تسخير درآوردن همه ى منابع حياتى در اين بخش از جهان است , حتى دوستان و همپيمانان سنتى و هميشگى آمريكا نيز , امروز همين تلقى را از تحرك نظامى و رسانه اى آمريكا دارند.
اين را بايد بزرگترين گرفتارى بشريت امروز دانست كه كشورى متكى به زر و زور , خود را از همه ى بنيادهاى اخلاقى و قراردادهاى بشرى رها بداند و بى مهار به سلطه جويى و استيلاطلبى بپردازد. اين همان مفهوم واژه ى عميق و پرمعناى استكبار است كه فرهنگ سياسى جمهورى اسلامى آن را به زبدگان و روشنفكران جهان معرفى كرد. در كشاكش اين حوادث بزرگ تنها نيرويى كه قادر است هيمنه قدرت استكبارى را در هم بشكند و قدرتهاى شيطانى متكى به سلاح را عقب براند , نيروى ملتها است . هر نظام سياسى كه توانسته باشد به ملت خود تكيه كند و سرچشمه ى ايمان و اعتماد به نفس و وحدت ملى را ميان آنان جوشان سازد , خواهد توانست در برابر چنين ستيزه گرى ها و زورگويى ها مقاومت كند و لبه ى تيغ زورگويى را با صخره ى مستحكم خود كند سازد. ملت بزرگ ايران اكنون از اين موهبت ها برخوردار است . شما جوانان برومند مى توانيد در امتداد عزت و افتخار ملت خود نقش هاى سازنده و موثر ايفا كنيد.
خداوند بزرگ شما را راهنمايى و كمك خواهد كرد. انشاالله
والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته
سيدعلى خامنه اى

 

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved