بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram


پيام معظم له به ملت شريف ايران به مناسبت حماسه 28 تير
 
29 / 04 / 1381


بسم الله الرحمن الرحيم

ملت شريف ايران , حضور بى دريغ و ميليونى شما بندگان صالح خدا و انسانهاى آگاه و مومن كه زير آفتاب تفتيده به خيابانها آمديد , به جهان اعلام كرد كه اين ملت بزرگ راه رفته را باز نخواهد گشت و پرچم امام خمينى (ره ) و شهيدان غافله عشق را همچنان در اهتزاز نگاه خواهد داشت .
بيانيه بوش در صدد ايجاد شكاف در حكومت , ايجاد ياس در ملت , تفكيك در نهادهاى نظام و القاى بحران مشروعيت براى كل نظام و تطميع برخى گروههاى غافل , پيشنهاد تسليم و سازش عوامفريبانه و تجربه زبان چرب اغواگرى , پس از زبان تيز تهديد و ارعاب بود و شما مردم يكجا به همه اين ترفندها و خدعه ها پاسخى مناسب شان ملت ايران داديد و از اين پس حجت بر دوستان و دشمنان اين انقلاب , در داخل كشور و سراسر جهان تمام شده است .
آمريكا از سويى سايه جنگ و مرگ را در منطقه گسترانده و ملت و نظام ايران را رسما تهديد به براندازى مى كند و از سويى ديگر , شعار دمكراسى و حق انتخاب ملت ها و پيشرفت و آزادى سر مى دهد.
اينك براى سران واشنگتن بايد روشن شده باشد كه اين مردم باطن بين و حقيقت شناس ,دشمن را با هر ادبيات و زبانى بجا مى آورند و نيز روشن شد كه در هيچ جناحى در حاكميت آمريكا كمترين نشانه اى در عدول مواضع زياده خواهانه وجود ندارد.
حاكميت آمريكا يكپارچه تجاوزگر و زياده طلب است و همانگونه كه تفكيك در حكومت ايران , توطئه دشمن است تفكيك ميان باندهاى حاكم در واشنگتن نيز بهانه اى براى سازش و مجامله است .همه جناحهاى حاكم در آمريكا در دهها سال گذشته نشان دادند كه در هدف سلطه بر ايران يكسانند گر چه اين هدف گاه با روش نسل كشى و گاه با شعار صلح طلبى و حقوق بشر تعقيب مى شود.
شما مردم ايران همچنين به عناصر ضعيف النفس داخلى نشان داديد كه به دنبال فتنه و جنگ نبوده ايد و نيستيد,اما هر گاه فتنه گران يك گام به پيش آيند شما با پولاد اراده خويش آنانرا دو گام به پس مى رانيد.
بار ديگر تاكيد مى كنم كه در اين شرايط حساس , وحدت , مقاومت و هوشيارى , ملت و دولت ما را از اين گردنه نيز با سلامت و عزت عبور خواهد داد.
اينجانب با سپاس فراوان به درگاه خداى متعال بر اين نعمت بزرگ , نعمت ايمان و جهاد و وحدت به يكايك شما هموطنان غيور حماسه آفرين خود درود مى فرستم و عظمت شما را مدح مى گويم و از خداى رحمان پيروزى و سربلندى و سعادت و خير دنيا و آخرت براى شما و خذلان و خوارى دشمنان شما را خواستارم و از همه خدمتگزاران اين ملت عزيز مى خواهم كه با تلاش مضاعف و پرهيز از تفرفه , شكر گزاراين مردم باشند و با قدرت و همدلى و سرعت و همكارى و شجاعت , موانع پيشرفت و ترقى اين ملت و خصوصا مفاسد مالى و اقتصادى و ادارى را مرتفع نمايند.
سيدعلى خامنه اى
29 /04 / 1381

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved