بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

پيام رهبر معظم انقلاب

به مناسبت برگزارى مراسم ميهمانى لاله ها

18 / 11 / 80
بسم الله الرحمن الرحيم

ياد گرامى شهيدان و خاطره ى دلاورى و پاكبازى آنان امروز نيز مانند هميشه چون گوهرى تابناك بر تارك نظام جمهورى اسلامى مى درخشد و ملت ايران را و جوانان روشن ضمير اين مرز وبوم را به رشادت و عزت و اميد فرامى خواند.
براى يك ملت هوشمند و مستقل كه بسوى قله هاى آرمانى خود در حركت است, از همه چيز ارزشمندتر, حضور جوانهايى است كه نيروى جوانى و نشاط خود را در خدمت عزت و ايمان و شرف و استقلال ملى خود بكار مى گيرند.و ملت ما از اين نعمت بزرگ در سالهاى گذشته و امروز, همواره برخوردار بوده و هست.امروز نيز صفا واخلاص و ايمان جوانان, بزرگترين ذخيره ى اين ملت است.
امروز نيز جوانان ما با روحيه و حماسه اى شورانگيز مهياى دفاع از دستاوردهاى انقلاب اسلامى اند.
امروز نيز ملت ما وجوانان ما در همه ميدانها آماده اند تا از افتخارات خود دفاع كنند و كشور خود را به سمت آرمانهاى بلند اسلامى پيش ببرند.
قدرتهاى سيطره جو و متكبر بايد بدانند كه اين ملت و جوانانش در ميدان مقابله با طمع ورزيهاى استبكارى, همچنان مصمم و نيرومند ايستاده است و از دستاوردهاى خون شهيدان خود با همان عزم و روحيه ى استوار دفاع خواهد كرد.
سلام و درود خداوند بر ارواح مطهر شهيدان و بر صبر و پايدارى خانواده هاى آنان و سلام و درود بر امام شهيدان, امام راحل.
والسلام وعليكم ورحمه الله
سيدعلى خامنه اى

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved