بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

انتصاب نماينده ولى فقيه در گيلان و امام جمعه رشت

17 / 4 / 1380

بسم الله الرحمن الرحيم

جناب حجت الاسلام والمسلمين آقاى حاج شيخ زين العابدين قربانى دامت تاييداته
در پى رحلت تاسف انگيز مرحوم حجت الاسلام والمسلمين آقاى احسانبخش رحمت الله عليه جنابعالى را كه بحمدالله از مراتب علمى و عملى برخوردار مى باشيد, به امامت جمعه شهر رشت و نمايندگى خود در استان گيلان منصوب مى كنم. مردم عزيز گيلان در طول ساليان پس از انقلاب در عرصه هاى گوناگون دينى و انقلابى حضور شايسته خود را نشان داده و شهداى عاليقدرى تقديم كرده اند و ايمان و وفادارى و مسئوليت شناسى خود را به اثبات رسانيده اند.
بيشك نقش پايگاه رفيع امامت جمعه در سراسر استان و بخصوص, رشت در اين تجارب ارزشمند مردمى, داراى نقشى سازنده و اثرگذار بوده است و اكنون باتوجه به سوابق علمى و فعاليت هاى دينى و تبليغى جنابعالى و بخصوص در رابطه با نسل جوان, شاداب و پرشور آن استان بايد اين نقش موثر ادامه يابد. اميد است با همكارى علماى اعلام و اصحاب انديشه و عمل و حوزه هاى علميه و با تلاش براى وحدت و همدلى ميان مردم و همكارى با مسئولان اجرايى استان مشمول توفيقات الهى بوده باشيد. والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته.

سيدعلى خامنه اى
17 / 4 / 1380

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved