صفحه : 1
 

محافظ صفحه (screensaver) نور

ScreenSaver زیبای نور که تولیدی دیگر از مجموعه فرهنگی مذهبی نور میباشد. این محافظ صفحه (ScreenSaver) شامل احادیث معتبری میباشد و 4 نوع غالب بندی دارد که زیبایی آن را دو چندان کرده. همچنین میتوانید احادیثی که به نمایش در می آید را از نهج الفصاحه، نهج البلاغه، منتخب غرر الحکم، منتخب تحف العقول و ... انتخاب نمایید. امیدوارم نهایت استفاده را از این محافظ صفحه ببرید.

Size : 6.12 MB

 

محافظ صفحه (screensaver) امام خامنه ای

تصاویر زیبا و گرافیکی از امام خامنه ای همراه با موسیقی در وصف ایشان،سازگار با انواع رایانه های شخصی و اداری و دولتی، قابل اجرا بر روی کلیه ویندوزها، قابل استفاده بر روی سیستم های اداره جات، هیئات مذهبی، ارگان های دولتی و سیستم های خانگی شخصی.
امیدواریم از این محافظ صفحه (screen saver) نهایت استفاده و لذت را ببرید.

Size : 4.74 MB

 

Free Desktop Fish Screensaver v1.1.6

Free Desktop Fish Screensaver همانطور که از نامش پیداست ، ابزاری رایگان برای آوردن یک ماهی سه بعدی بسیار زیبا به دسکتاپ شما می باشد . با نصب این اسکرین سیور حیرت انگیز می توانید شنای ماهی خود را هنگام خستگی ناشی از کار زیاد با کامپیوتر به نظاره نشسته و از آن لذت ببرید . این اپلیکیشن با بهره گیری از افکت های امواج آبی و افکت های صوتی می تواند زیبایی ها و حس طبیعی بودن محیط را دو چندان کند .

Size : 3.74 MB

 

Free Fire Screen Saver

پس از نصب این محافظ نمایش با فعال شدن آن تمامی اجزای موجود به روی دسکتاپ شما آتش گرفته و می سوزند و جالبتر از آن اینکه صدای سوختن آن نیز که شبیه به سوختن هیزم هست از Speaker ها پخش می شود. این محافظ نمایش بر خلاف سایر محافظ های نمایش که با گرافیک بالا باعث کندی سرعت سیستم میشود کم حجم بوده و از سرعت سیستم نمی کاهد .

Size : 1.35 MB


صفحه : 1    |   

 

 
 
https://old.aviny.com/Download/pages/beautification/screensaver/screensaver-01.aspx?&mode=print
Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved