بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram
پوستر / من حضرت مسیح را دوست دارم

بر تو سلام میکنم و بر خودم در روزی که به دنیا آمدم و روزی که بمیرم و روزی که زنده و جاوید به اقتدای فرزندی از پاکان ظهور خواهم نمود.

سکوتی شکست و کلمه ای ظهور کرد. آری این سکوت تاریخ بود که با آمدن مسیح "این کلمه طیبه الهی" شکسته شد. او بود که خداوند را روح بود و هم او بود که در آن دم که در رحم مقدسه ای پرورش می یافت با مادر به تکلم پرداخت :
مریما! آگاه باش که خداوند تو را برگزید تا حامل چون منی باشی که همانا چشمه ی جاری حیات و اساس محکم ثباتم.
من تو را سلام و درود می فرستم و بشارت می دهم که مادر فرزندی خواهی بود از ارواح مقدس که دیری نپاید که جهان را به سمت حق رهبری کند همو که بر ظلمت وپلیدیها بشوید و روشناییها و پاکی ها را عیان سازد.
مریما ! تو را بشارت می دهم از خدای خود ، که بر طعن مردمان نهراسی واز کلام بد گویان خوف به خود راه مدهی که تو از پاکان زنان جهانی.

مریما ! تو را بشارت می دهم آن هنگام که از مردمان بریدی و به مکانی شرقی رسیدی و خداوند تو را وعده ای نیکو داد ، آن وعده را اکنون محقق ساخته است.

والسلام علیّ یوم ولدت و یوم اموت و یوم ابعث حیا (آیه 33 سوره مریم - جزء 16)

بر تو سلام میکنم و بر خودم در روزی که به دنیا آمدم و روزی که بمیرم و روزی که زنده و جاوید به اقتدای فرزندی از پاکان ظهور خواهم نمود.

برای دریافت تصویر با کیفیت روی آن کلیک نمایید

بازگشت به صفحه آرشیو پوستر های فرهنگی - اجتماعی

دانلود پوستر,دانلود عکس,عکس پوستر,مسیح,مریم,سوره مریم,حضرت مسیح,حضرت عیسی,قرآن,گهواره

93/10/25

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved