بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«نشست مشترک مجلس و دولت»

(اینکه دوستان می‌گویند این کشور، آن کشور، یا آمریکا چه می‌گوید و چگونه سخن می‌گوید؟ فریادها و عصبانیت آنها نشان از قدم‌های موفق ملت ایران دارد. چه در صحنه سازمان ملل متحد که یک مجمع بزرگ سیاسی جهانی است، چه در مجمع اقتصاد جهانی که مرکزی اقتصادی است، اثرات حضور و نقش ایران از اینجا ظاهر می‌شود که بلافاصله بعد از اقدامات‌ ایران، رژیم صهیونیستی و مقامات آمریکایی فریاد می‌زنند و فریادها نشانِ موفقیت‌های ماست. نیاز نداریم زیاد حرف بزنیم. راه و مسیر ما و موفقیت ملت ایران روشن است. اینکه این همه کمپانی و بسیاری از مدیران شرکت‌های بزرگ بین‌المللی به دعوت ایران حضور پیدا می‌کنند و سخنان نمایندگان این ملت را می‌شنوند و به صراحت اعلام می‌کنند که می‌خواهند در زمینه اقتصاد ایران حضور پیدا و سرمایه‌گذاری کنند، نشانه این است که آن حماسه سیاسی که به دست مردم آفریده شد، ان‌شاءالله و به حول و قوه الهی حماسه اقتصادی هم به دست ملت بزرگ ایران آفریده خواهد شد.
البته سخنان فراوانی دارم که در محضر شما عرض کنم، منتهی وقت محدود است و بیشتر در عرایض امشب می‌خواهم به اوضاع خاص کشور اشاره کنم و اقداماتی که به آن نیاز داریم، به ویژه در بحث یارانه‌ها. اوضاع کشور حساس است‎، حساسیت به این معنا که تعدد مشکلات و ابعاد مشکلات که خود شماها هم امشب و در نامه‌ها و نطق‌هایتان بیان می‌کنید، فراوان است و جایی برای خطا وجود ندارد و راهکارهای انتخاباتی و انتخابی ما برای حل مشکلات باید آنچنان باشد که این راهکارها هم‌افزایی داشته باشد تا بتوانیم مشکلات را حل و فصل کنیم)


 
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
53,711 کیلوبایت 53,711 کیلوبایت 53,711 کیلوبایت 53,711 کیلوبایت
بخش پنجم بخش ششم
53,711 کیلوبایت 50,555 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved