بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«برنامه در جریان»

قسمت ششم

جمعیت و معضل تک فرزندی

(برنامه گفت وگو محور «در جریان» با موضوع جمعیت و مسائل پیرامون آن، این هفته به مبحث «تک فرزندی» اختصاص خواهد داشت. مهدی اعرابی مجری این برنامه در گفت وگو با دکتر مریم مصطوفی عضو انیستیتو روانکاوی تهران به این مسئله می پردازد که چرا خانواده های امروزی در اندیشه فرزندآوری بیشتر نیستند و بیشترشان به یک فرزند بسنده می کنند. همچنین قرار است در قالب این گفت وگو و همچنین گزارش و انیمیشن میان برنامه، این موضوع مورد موشکافی قرار بگیرد که آیا «تک فرزندی» معضلی برای اجتماع امروز و آینده ایران محسوب می شود یا خیر. دکتر مصطفوی عقیده دارد این مسئله یک مشکل برای نسل بعد به شمار می رود هر چند هنوز عوارض آسیب زای خود را بروز نداده است. در میان برنامه هم گزارشی از یک مهد کودک و گفت وگو با کودکان خردسال در مورد تنها بودن در خانواده به نمایش در می آید)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 26.93 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved