بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«برنامه در جریان»

قسمت دوم

جمعیت و رابطه آن با موضوع مسکن و مسائل اقتصادی

(«در جریان» عنوان برنامه ای تلویزیونی است حول محور یکی از مهمترین مباحث اجتماعی این سال ها یعنی جمعیت. این برنامه گفت وگو محور مباحث و موضوعات خود را حول مسئله مهم جمعیت مطرح می کند؛ در هر قسمت یکی از کارشناسان یا مسئولان ذیربط در برنامه حضور می یابند و با مجری برنامه در خصوص ابعاد مختلف مسئله جمعیت و رشد و کاهش آن به گفت وگو می نشینند. سیاست های جمعیتی گذشته و راهکارهای آینده برای رشد جمعیت از جمله مباحثی هستند که در قرار است در این مجموعه مورد نقد و بررسی کارشناسانه قرار بگیرند. در دومین به مسئله جمعیت و رابطه آن با موضوع مسکن و مسائل اقتصادی پرداخته می شود. فرهاد بیضایی، کارشناس ارشد سیاست گذاری زمین و مسکن در این برنامه حضور می یابد و در مورد این مسئله صحبت می کند. در میان برنامه هم گزارشی با موضوع تامین مسکن ویژه جمعیت بیشتر، لزوم توسعه فضاهای ساختمانی برای فرزندان افزون تر و موضوعاتی از این دست به نمایش در می آید)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 27.33 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved