بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

کلیپ های مذهبی
«مستند حریم ملکوت»

فعالیت های فرهنگی و مذهبی گروهی از جوانان و نیت های خالص در این زمینه

(بزرگان دین می گویند نذر و حاجت نباید غایت تفکر انسان باشد زیرا حاجت گرفتن و نگرفتن، دلیل بر حقانیت یا باطل بودن آدمی نیست. برخی گمان می کنند می توانند با نذری دادن و توزیع آن در میان مردم، بر دیگر اعمالشان سرپوش بگذارند در حالیکه تعالیم دینی این قضیه را به شدت رد می کنند البته اطعام مومنان و فقرا کار خوبی است و می تواند در پالایش روحی و معنوی انسان مفید باشد. مستند «حریم ملکوت» به فعالیت خالصانه گروهی از جوانان در قالب هیئت های مذهبی، برای پخت آش نذری و توزیع آن به مناسبت ایام فاطمیه می پردازد. در این مستند با این جوانان و همچنین برخی افراد محل گفت وگو شده و از آنها در مورد نیت شان از چنین کاری پرسیده شده است همچنین حجت الاسلام والمسلمین حمزه محمدی امام جمعه شهر واوان نیز در این مستند به بیان مطالبی پیرامون نذر و حقیقت آن می پردازد. علاوه بر این به دیگر فعالیت های فرهنگی و مذهبی این جوانان نظیر اجرای تعزیه و برنامه های زیارتی نیز اشاره می شود)

Aviny.com
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 26.96 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved