بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

کلیپ های مذهبی
«مستند همسایه»

مهمان نوازی ایرانیان و پذیرایی از زائران عراقی که با پای پیاده عازم ایران هستند

(پیاده روی اربعین حسینی چند سالی است که با شور و حال خاصی برگزار می شود و باشکوه ترین اجتماع انسانی را در کربلای معلی رقم می زند، اجتماعی برآمده از احساسی مشترک در میان پیروان مذاهب مختلف اسلامی و حتی غیر مسلمانانی که شیفته حسین و عاشورا هستند. بعد از پایان مراسم اربعین یک پیاده روی دیگر هم جلب توجه می کند، همه ساله در دهه انتهایی ماه صفر بسیاری از ایرانیان با پای پیاده و از شهرهای مختلف راهی مشهد مقدس می شوند تا در سالروز شهادت امام رضا(ع)، در حرم رضوی باشند و در این بین شاهد حضور گروهی از عراقی ها در کشورمان هستیم که از ماه ها و روزها پیش پای پیاده برای شرکت در مراسم سوگواری سالروز شهادت امام رضا(ع) عازم ایران بوده اند. مهمان نوازی عراقی ها در مسیر پیاده روی اربعین زبان زد خاص و عام است اما ایرانی ها نیز مهمان نوازانی دارای شهرت جهانی هستند، زائران عراقی که برای زیارت حرم امام هشتم(ع) به ایران می آیند هم مهمان کسانی می شوند که در طول مسیر، با آنها روبرو می شوند. «هم سایه» مستندی است درباره تلاش گروهی از مردم کشورمان برای پذیرایی از زائران عراقی در طول مسیر پیاده روی به سمت مشهد، آنها سعی می کنند مکان های مناسب برای اسکان زائران عراقی فراهم آورند و پذیرایی از آنها در طول مسیر را به بهترین نحو انجام دهند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
29.29 مگابایت 29.29 مگابایت 29.29 مگابایت 23.57 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved