بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند گمشدگان»

فعالیت عده ای از اهالی کربلا برای کمک به گمشدگان در جریان پیاده روی عظیم اربعین

(مستند «گمشدگان» درباره پیاده روی عظیم اربعین است و خدمتی متفاوت به زائران از سوی گروهی که امید دارند جزو عاشقان واقعی حسین(ع) باشند. داستان این فیلم در مورد یکی از اهالی کربلاست به نام عبدالرزاق مسلم؛ او ابتدا با پدرش در یک قهوه خانه کار می کرد و اکنون در شهر خود یک نجار است؛ وقتی ۱۸ سال داشت به سربازی رفت و بعد از مدتی برگشت ولی برادرش سرنوشت دیگری داشت. حیدر عبدالرزاق در سال ۱۹۹۳ به سربازی رفت ولی ۴۰ روز از او خبری نشد، وقتی با سربازخانه تماس گرفتند متوجه شدند هیچ گونه فرار یا غیبتی برایش ثبت نشده، حتی در زندان بغداد هم اثری از او نبود؛ حتی بعد از سقوط صدام خبر گم شدن او را در روزنامه ها چاپ کردند و باز هم نتیجه ای نگرفتند؛ مادر حیدر نمی توانست قبول کند پسرش مرده به همین دلیل اجازه نمی داد پرونده ای برای مفقودی اش تشکیل بدهند. حالا این درودگر اهل کربلا به یاد برادرش و برای اینکه خانواده ای دیگر در غم فراق فرزندش نماند، کار جدیدی در پیش گرفته است؛ او تصمیم گرفته راهنمای کاروان ها شود و زائران پیاده را هدایت کند تا اگر مسیرها را گم کردند بتوانند به سرعت به کاروان و محل اقامتشان برسند. عبدالرزاق در ایام اربعین حسینی کار نجاری را تعطیل می کند و تمام وقت در خدمت زائران حسینی است)

Aviny.com
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 33.20 مگابایت 25.69 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved