بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند دلجویی پیر»

خاطرات یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس از دوران پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی

(همافران نیروی هوایی اولین نیروی نظامی بودند که به ندای آزادی بخش امام راحل در جریان مبارزات انقلابی لبیک گفتند و پس از آن سایر نیروها هم به صف عظیم ملت ایران پیوستند و بنیان رژیم ستمشاهی را در هم کوبیدند. ارتش ایران که بعد از انقلاب با نام مقدس ارتش جمهوری اسلامی شناخته می شد، در طول دوران دفاع مقدس هم نقش مهمی در حراست از مرزهای جغرافیایی کشورمان داشت و ارتشیان غیور با فداکاری و از خودگذشتگی، جانشان را در طبق اخلاص نهادند و شهدای زیادی در راه دفاع از میهن تقدیم اسلام و انقلاب کردند. مستند «پروازی در آرامش» درباره ارتش جمهوری اسلامی ایران و نقش نیروهای سه گانه ارتش در جریان دفاع مقدس است؛ داستان از آنها روایت می شود که شاه از ایران فرار کرد و با رفتن او، امید به پیروزی در میان مردم بیشتر شد؛ در آن دوره با وجود دلگرمی شاه به ارتش، بعضی فرماندهان معتقد بودند نباید در مقابل مردم ایستاد و برخی از آنها به امام خمینی(ره) دلبستگی داشتند. نافرمانی های زیاد در بدنه ارتش شروع شده بود به طوری که سربازان و امرای ارتش به صف انقلاب می پیوستند و نیروهای نظامی به جای اطاعت از فرماندهان ارشد، دل به امام و انقلاب بسته بودند. در ادامه این فیلم به نقش ارتش جمهوری اسلامی در دوران جنگ اشاره می شود؛ گفت وگو با فرماندهان سابق ارتش در این زمینه و نمایش تصاویری آرشیوی از دوران دفاع مقدس، بخش های مختلف این مستند را شامل می شود. در بخش پایانی هم به ماجرای سقوط هواپیمای هرکولس نیروی هوایی که سرلشکر ولی الله فلاحی نیز طی آن به شهادت رسید اشاره می شود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 28.97 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved