بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

کلیپ های دفاع مقدس
«مستند نیمه پنهان ماه»

همسر شهید ابوالفضل عباسی - قسمت دوم

( اقدس چراغی همسر شهید ابوالفضل عباسی از تفنگداران نیروی دریایی ایران که در دوران دفاع مقدس به فیض شهادت نائل آمد، مهمان برنامه این هفته «نیمه پنهان ماه» خواهد بود. این برنامه که هر هفته از شبکه افق پخش می شود، به گفت وگو با همسران شهدایی انقلاب و دفاع مقدس اختصاص دارد؛ زوایایی کمتر شنیده شده از زندگی شهدا در مصاحبه با همسرانشان در این برنامه روایت می شود. در این قسمت هم خانم چراغی همسر شهید عباسی که در سال ۱۳۴۷ با یکدیگر ازدواج کرده اند در برنامه حضور می یابد و به خاطراتی از همسر شهیدش و آخرین روزهایی که او در کنارش بوده می پردازد. او همچنین به نامه های عاشقانه و زیبای شهید عباسی به همسرش طی دورانی که در جبهه حضور داشت هم اشاره می کند. شهید ابوالفضل عباسی قبل از پیروزی انقلاب دوران آموزش تکاوری خود را در کشور انگلستان و در دانشکده کماندویی ببرهای سیاه گذراند و در سال ۱۳۵۵ دوره عالی چتربازی را در دانشکده پیاده نیروی زمینی ارتش به پایان رساند. وی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی استاد تکاوران نیروی دریایی ارتش بود و نقش مهمی در دفاع ۳۴ روزه از خرمشهر در روزهای آغازین جنگ تحمیلی عراق علیه ایران داشت. این شهید والامقام سرانجام ۲۷ فروردین سال ۱۳۶۰ و در شهر آبادان بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
31.25 مگابایت 31.25 مگابایت 31.25 مگابایت 26.46 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved