بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند تحت تعقیب، مرده یا زنده»

تعیین جایزه های هنگفت برای دستگیری مجرمان و اعضای القاعده توسط دولت آمریکا و نتیجه این سیاست

قسمت دوم

(آمریکا برای دستگیری بن لادن و اعضای القاعده در افغانستان، شیوه اعطای جایزه را در پیش گرفت اما آنچه در این بین به دست آورد، هزاران زندانی بیگناهی بود که زندان های بگرام و گوانتانامو را پر کرده و سال ها مورد شکنجه قرار گرفتند. مستند «تحت تعقیب، مرده یا زنده» به ریشه های این سیاست آمریکایی می پردازد؛ در این مجموعه سه قسمتی، ابتدا به زمینه های تاریخی تعیین جایزه برای دستگیری مجرمان در غرب آنجا که گاوچران ها برای یک مشت دلار حاضر به انجام هر کاری بودند اشاره می شود و سپس حمله ایالات متحده به افغانستان مورد توجه قرار می گیرد. در نخستین قسمت، دستگیری مجرمان در داخل آمریکا به همین شیوه بررسی می شود و بعد از آن بازداشت های گسترده در افغانستان توسط نیروهای آمریکایی روایت می شود. دومین قسمت به جایزه های کلانی که برای دستگیری بن لادن تعیین و صدام حسین تعیین شده بود اشاره می شود و سومین قسمت هم به گفت وگو با کارشناسان و برخی زندانیان سابق گوانتانامو و بگرام اختصاص دارد)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
30.27 مگابایت 30.27 مگابایت 30.27 مگابایت 26.10 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved