بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند عمو یادگار»

روایتی از زندگی پیرمردی که تنها زندگی می کند و به حرفه خیاطی می پردازد

(زندگی اجتماعی یکی از نیازهای بشر است و این نیاز ربطی به دوره ها و اعصار مختلف ندارد بلکه آدمی از همان نخستین روزهای خلقت نیز تنها نبوده و زندگی غارنشینی در کنار دیگر همنوعان، گویای اهمیتی است که حضور در جامعه انسانی برای نوع بشر داشته است.

در این بین زندگی اجتماعی با حضور در خانواده شکل می گیرد و سپس انسان در دیگر محیط های اجتماعی نیز حضوری فعال می یابد ولی ممکن است بعد از چندی، یک شخص به دلایل مختلف از جمله مرگ اعضای خانواده یا فراموش شدن توسط دیگران، مجددا تنها زیستن را انتخاب کند یا به اجبار تن به این نوع زندگی بدهد.

حضور چنین فردی در اجتماع بیشتر به رابطه اش برای رفع نیازهای روزمره محدود می شود به این ترتیب که ممکن است شخصی ساعات و روزهای زیادی را به تنهایی بسر برد و حتی هیچ انسان دیگری را نبیند اما در عین حال در میانه یک اجتماع زندگی کند.

«عمو یادگار» مستندی است روایت گونه از زندگی پیرمردی که تنها زندگی می کند و به حرفه خیاطی می پردازد؛ در واقع او هرچند تنهاست اما در میان مردم زندگی می کند و البته ارتباطاتش با دیگران محدود به فروش محصولات یا خرید مواد اولیه برای کارش است)
 
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
36,133 کیلوبایت 36,133 کیلوبایت 36,133 کیلوبایت 30,940 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved