بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram Telegram

کلیپ های دفاع مقدس
«مستند یادگاران»

جنگ از معنای ایثار می گویند

قسمت اول

(مجموعه مستند «سرداران روستا» درباره رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس است که از روستاها به جبهه های نبرد حق علیه باطل گام نهادند و برای دفاع از میهن اسلامی، جانشان را در طبق اخلاص گذاشتند. همان مردمانی که بیشتر جزو قشر مستضعف جامعه بودند و صاحبان اصلی انقلاب و نظام اسلامی، آنها همانطور که با تلاش فراوان توانسته بودند رژیم شاه را سرنگون کنند، بعد از پیروزی نهضت هم وقتی چشم طمع دشمنان به میهنشان را دیدند، به پا خاستند و اسلحه در دست گرفتند تا چشم فتنه را کور کنند. اکبر بابایی در یکی از روستاهای زنجان به دنیا آمده، او از کودکی هایش تعریف می کند، روزگاری که تحصیل در مدرسه کاری سخت و دشوار بود و نوجوانان معمولا بعد از چند کلاس، به چوپانی و کشاورزی روی می آوردند. اکبر با همه سختی ها و دشواری ها بزرگ شد تا اینکه در سن جوانی شاهد جنگ تحمیلی عراق علیه ایران بود؛ او به خاطر احساس وظیفه ای که می کرد به جبهه رفت تا از کیان اسلام و کشور دفاع کند. این رزمنده دوران دفاع مقدس حالا از خاطرات جنگ تعریف می کند، روزها و لحظه هایی که هیچ وقت فراموششان نمی کند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
29.29 مگابایت 29.29 مگابایت 29.29 مگابایت 23.35 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved